I. Pió Márta
II. Zsámár Ramóna
III. Papp Edit

Válasz

Ez évben rendezzük a VI. kisbaboti asztalitenisz versenyt. Várjuk a versenyzőket, szurkolókat 2011.február. 19-én, szombaton 13,00 órára a község kultúrházába.!

Válasz

Meghívást kaptunk az enesei pingpong versenyre, (2010.12.30.) melyre egy autónyi versenyzővel (5) képviseltük Kisbabotot. Sajnos a Vincének családi ügy miatt el kellett mennie, így Ő nem tudott játszani. Három csoportban zajlottak a selejtezők, ahonnan hárman kerültünk a 9 fős döntőbe. Jómagam másodikként , Attila és Feri csoportelsőként. Jocó aznap nem hozta a formáját.

A döntőben egy 8., egy 6. és Egyházy Attila jóvoltából egy dobogós 3-ik helyezést sikerült szerezni.

Válasz

Úgy néz ki , február 20- án lesz a ping- pong verseny .
Ez lesz az ötödik , a jubileum alkalmából nevezési díj nem lesz!!!

A korábbi kategóriák mellett páros versenyre is sor kerül.

És itt lenne egy javaslatom a kiegyenlítettebb verseny végett : A tavaji döntősök egymás közül nem választhatnak párt - szerintem így érdekesebb lesz .

Hozzatok minél több versenyzőt!

Mindenkinek jó szórakozást , és eredményes versenyzést!

Sziasztok!!
Tudnék saccolni hogy ki nyert, de leirnátok legalább az elsö 3 helyezettet?
Kösz!

Válasz

Kisbaboti rendezvény

A IV. kisbaboti amatőr asztalitenisz kupa került megrendezésre az elmúlt hétvégén.
Ismét nagy sikere volt a rendezvénynek , sokan voltak kíváncsiak a lelkes versenyzőkre , izgalmas szettekre .

Válasz

A helybelieken kívül neveztek versenyzők Rábapordányból , Rábaszentmiklósról , Rábakecölből , Győrből , Kónyból,
Szanyból és Farádról is. A kis község kultúrházában zajlott az esemény egyszerre három pingpong asztalon , melyből
kettőt az önkormányzat képviselő testülete vásárolt az immár hagyománnyá váló eseményre , egyet pedig a szomszéd
településtől kaptuk kölcsönbe. Négy kategória került díjazásra , a szép díjakat szintén a képviselő testület biztosította.